Dima Bilan Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dima Bilan Fan Club

Dima Bilan Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Harry Potter (Bütün Seri)

4 posters
YazarMesaj
smgedima2006

smgedima2006

Harry Potter (Bütün Seri) Empty
MesajKonu: Harry Potter (Bütün Seri)   Harry Potter (Bütün Seri) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 1:04 pm

Ben tam bir Harry Potter ve Daniel Radcliffe delisi biri olarak, HPcilerle bu başlıkta konuşalım dedim:

Harry Potter (Bütün Seri) 351456si1.th
smgedima2006

smgedima2006

MesajKonu: Geri: Harry Potter (Bütün Seri)   Harry Potter (Bütün Seri) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 1:08 pm

Harry Potter (Bütün Seri) Adszco2.th
Gospozha_Belan

Gospozha_Belan

Lakap : Berenice

MesajKonu: Geri: Harry Potter (Bütün Seri)   Harry Potter (Bütün Seri) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 1:12 pm

ya ben de bayılırım harry pottera ama daniel'in durumu çooook kötü yaaa inanılmaz üzülüyorum Sad
smgedima2006

smgedima2006

MesajKonu: Geri: Harry Potter (Bütün Seri)   Harry Potter (Bütün Seri) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 1:17 pm

Evet ya, ben ilk duyduğumda şok oldum. Beynin, amaçları hareketlei kontrol etme bölümünde sorunlar varmış. Kendi başına ayakkabısını bile bağlayamıyormuş şu anda... Hiç değilse hastalık çok ilerlemeden, ilk dönemlerde teşhis koymuşlar. İyileşir inşallah canım benim... Crying or Very sad
Gospozha_Belan

Gospozha_Belan

MesajKonu: Geri: Harry Potter (Bütün Seri)   Harry Potter (Bütün Seri) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 1:22 pm

yok yaaa artık umut yokmuş simge Sad hastalık ikinci safhaya geçmiş artık yürüyemeyecekmiş Sad çok üzülüyorum vallahi yazık daha gencecik Sad
smgedima2006

smgedima2006

MesajKonu: Geri: Harry Potter (Bütün Seri)   Harry Potter (Bütün Seri) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 1:24 pm

Yaa ciddi misin?! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Ya valla nazar değdi çocuğa... Artık oyunculuk yapamaz o zaman.. Zaten bir tek filmlerde görebiliyordum.. Crying or Very sad
Gospozha_Belan

Gospozha_Belan

MesajKonu: Geri: Harry Potter (Bütün Seri)   Harry Potter (Bütün Seri) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 1:25 pm

yok daha oyunculuk yapamayacak yazık ki zaten repliklerini bile aklında tutamıyormuş Sad

yazık gül gibi çocuğa yaaa allah yardımcısı olsun Sad bari seriyi tamamlayabilseydi yavrucak Sad
smgedima2006

smgedima2006

MesajKonu: Geri: Harry Potter (Bütün Seri)   Harry Potter (Bütün Seri) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 1:28 pm

Zaten son bir film kaldı çekilmemiş ama o son filmdi, onun ayrıcalığı var, kitabı hep sahnelerde Dan'i görerek okudum. Ki benim gibi bütün HP hayranları öyle.. Artık onun yerine kimse olamaz ki, ne yapacaklar acaba? Ben protesto ederim, izlemem son filmi o zaman... Crying or Very sad
Gospozha_Belan

Gospozha_Belan

MesajKonu: Geri: Harry Potter (Bütün Seri)   Harry Potter (Bütün Seri) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 1:29 pm

ama yaılabilecek bir şey yok ki Sad ben de aynen o karakterle özdeşleştirmiştim onu ama napalım kısmet Sad
dima_delisi

dima_delisi

İş/Hobiler : amacım dima bilanın tüm şarkılarını onun söylediği gibi söylemek dima bilan hakkında bilgi
Lakap : DIMACI

MesajKonu: Geri: Harry Potter (Bütün Seri)   Harry Potter (Bütün Seri) Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 3:16 pm

ayyy vala kızlar ilk defa sizden duyuyorum bu hhaberii ben hary poter in butun kitaplarını okudum ama bilmiyodum ynai filmini fln çok severimm ama ne bileyim bilmiyodum haberii çok üzüldüm ya ne kdr kötü Sad
http://www.dimabilan.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Harry Potter (Bütün Seri)   Harry Potter (Bütün Seri) Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 5:21 pm

Aaaa bende yeni duydum sizden Sad ..
of yaa çok seviyorum ben DanieL'mi SadSadSad ..
çok üzüLdüm ALLAH'm yardımcısı oLsun ..
of moraLim çok bozuLdu ya ..
dima_delisi

dima_delisi

İş/Hobiler : amacım dima bilanın tüm şarkılarını onun söylediği gibi söylemek dima bilan hakkında bilgi
Lakap : DIMACI

MesajKonu: Geri: Harry Potter (Bütün Seri)   Harry Potter (Bütün Seri) Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 2:35 pm

haketen yazuk çocağa yaa
http://www.dimabilan.yetkin-forum.com
bilan_duygu

bilan_duygu

İş/Hobiler : Dima Hakkında Herşey

MesajKonu: Geri: Harry Potter (Bütün Seri)   Harry Potter (Bütün Seri) Icon_minitimePerş. Ekim 09, 2008 9:21 pm

nazar değdi harrye umarım iyileşir

Harry Potter (Bütün Seri)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-