Dima Bilan Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dima Bilan Fan Club

Dima Bilan Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DİMA BİLAN=BU YILIN FAVORİSİ tÜrKiYe

2 posters
YazarMesaj
dima_delisi

dima_delisi

İş/Hobiler : amacım dima bilanın tüm şarkılarını onun söylediği gibi söylemek dima bilan hakkında bilgi
Lakap : DIMACI

DİMA BİLAN=BU YILIN FAVORİSİ tÜrKiYe Empty
MesajKonu: DİMA BİLAN=BU YILIN FAVORİSİ tÜrKiYe   DİMA BİLAN=BU YILIN FAVORİSİ tÜrKiYe Icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 10:17 am

Yarı Final sahne sıralama kuralarının ardından Dima Bilan ile yapılan röportajda bu seneki favorinin Türkiye olduğunu söyledi.
Geçen seneki Eurovision yarışmasının galibi Dima Bilan ise, “Bence bu seneki favori Türkiye’dir. Gerçi diğer yarışmacıların hepsinin kliplerini izleme fırsatı bulamadım. Sanırım bazıları henüz kliplerini hazırlamamışlar. Yarın bu konuyu bir daha araştıracağım. Ama şu anda Türkiye için en ciddi rakibin İngiltere olabileceğini düşünüyorum. Türkiye’nin yarışacağı şarkıyı gerçekten çok beğendim. Ben zaten Türk şarkılarını çok severim. Ama bu sene yarışma çok zor geçecek gibi. Fransa’yı Patricia Kaas’ın temsil edecek olması bile bunu kanıtlamaya yeter” diye konuştu.

Kura sonrası İHA muhabirine açıklamada bulunan Eurovision yarışması Türk delegasyonu Başkanı Kürşat Özkök, “İyi bir kura. Kuradan daha önemlisi yarıştığımız şarkı çok iyi. Biraz evvel Rus spikerin konuşmasında sadece ve sadece bizim yarışmacımızdan bahsetmiş olması tüm delegasyonların da dikkatini çekti. Birincilik beklediğimiz bu yarışmada inşallah birinci oluruz. Moskova’da bize karşı çok büyük bir ilgi var. Diğer delegasyonlar bize hep Hadise’yi soruyor. Bu da Türk Radyo Televizyon Kurumu’nun ne kadar doğru bir seçim yaptığını ortaya koymaktadır. İnşallah sıradaki Eurovision yarışmasını İstanbul’da, Avrupa’nın başkenti sloganı altında İstanbul’da yapacağız. Zaten daha önce İstanbul’da yapılan Eurovision yarışmasının tadı halen damaklarda kalmış. Umarım bu güzelliği misafirlerimize bir daha yaşatırız” dedi.
http://www.dimabilan.yetkin-forum.com
DiMa-_-maNyaqı!

DiMa-_-maNyaqı!

İş/Hobiler : Dima[m]=)Tom[m]=)Alexander[m]=)
Lakap : bAyAn kAbUs

MesajKonu: Geri: DİMA BİLAN=BU YILIN FAVORİSİ tÜrKiYe   DİMA BİLAN=BU YILIN FAVORİSİ tÜrKiYe Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 10:18 pm

Hımm beğenmiş haa..!! iyimiş sevindim beğendiğine =)
dima_delisi

dima_delisi

İş/Hobiler : amacım dima bilanın tüm şarkılarını onun söylediği gibi söylemek dima bilan hakkında bilgi

MesajKonu: Geri: DİMA BİLAN=BU YILIN FAVORİSİ tÜrKiYe   DİMA BİLAN=BU YILIN FAVORİSİ tÜrKiYe Icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 7:56 pm

ARKADAŞLAR KÜÇÜK BİR HABER OLDUĞU İÇİN YER KAYBETMEK İSTEMEDİM O YÜZDEN BURAYA YAZIYORUM===>

(bir blogdan aldığım bilgilere göre)
LENA (OLACAK PİSLİK CADI İLE) DİMA EVLİLİK HAZIRLIKLARINA BAŞLAMIŞLAR AYNI ZAMANDA DİMA LENYA MİLYON EURO LUK BİR YALI ALMIŞ
dima_delisi

dima_delisi

MesajKonu: Geri: DİMA BİLAN=BU YILIN FAVORİSİ tÜrKiYe   DİMA BİLAN=BU YILIN FAVORİSİ tÜrKiYe Icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 8:00 pm

very sloppy lennaaaaaa Mad Evil or Very Mad Mad Mad Mad

DİMA BİLAN=BU YILIN FAVORİSİ tÜrKiYe
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-