Dima Bilan Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dima Bilan Fan Club

Dima Bilan Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

lütfen okuyun!!!!!!!!

2 posters
YazarMesaj
yakamoz

yakamoz

lütfen okuyun!!!!!!!! Empty
MesajKonu: lütfen okuyun!!!!!!!!   lütfen okuyun!!!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 9:23 pm

Arkadaşlar form olarak az kişiyiz ve herkez her gün form a girmiyo vede takip etmio nedeni ise formda sürekli değişik yenilikler olmuyor dima bilan hakkında lütfen beni ciddiye alın ve onun hakkında buldukalrınızı paylaşın Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Idea
dima_delisi

dima_delisi

İş/Hobiler : amacım dima bilanın tüm şarkılarını onun söylediği gibi söylemek dima bilan hakkında bilgi
Lakap : DIMACI

MesajKonu: Geri: lütfen okuyun!!!!!!!!   lütfen okuyun!!!!!!!! Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 9:34 pm

bencede bak gerçekten inan yakamoz adın ne bilmiyorum ama öle ben inan bak günde 13-14 kere foruma girip çıkıyorum her bulduğum şeyi paylaşıyorum ve diğerlerindende istiyorumm bu forumda boş böle bırakmamaya hhaattaa çoğaltmaya çalışıyorum şimdide msn deki tük işilere sölicem üye olsunlar Very Happy:D
http://www.dimabilan.yetkin-forum.com
yakamoz

yakamoz

MesajKonu: Geri: lütfen okuyun!!!!!!!!   lütfen okuyun!!!!!!!! Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 10:54 pm

SAOL DİMA DELİSİ ZATEN BEN BİLİORUM SNEİİ BAYA GAYRET EDİOSUN SEN İSMİM YASEMİN..
dima_delisi

dima_delisi

İş/Hobiler : amacım dima bilanın tüm şarkılarını onun söylediği gibi söylemek dima bilan hakkında bilgi

MesajKonu: Geri: lütfen okuyun!!!!!!!!   lütfen okuyun!!!!!!!! Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 2:46 pm

senin isminmi yasemin ??? öyleyse menmun oldum benimkide gizem Very Happy Very Happy
yakamoz

yakamoz

MesajKonu: Geri: lütfen okuyun!!!!!!!!   lütfen okuyun!!!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 6:30 pm

ARKADAŞLAR BEN ARTIK BİR SÜRE SİTEYE GİREMİCEM İŞ HAYATINA ATILDIM Smile 2 HAFTADA 1 KERE FELAN GİREBİLİRM EWİMDE DE DEĞİLİM ARTIK NETİMDE YOK Sad AMA BURAYI ÇOK GÜSEL PAYLAŞIMLAR YAPICAĞINIZDAN EMİNİM SİZLERİ SEWİORUM VEDE DİMA BİLANI:D
dima_delisi

dima_delisi

MesajKonu: Geri: lütfen okuyun!!!!!!!!   lütfen okuyun!!!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:13 pm

aaaa ne kötü ya seni özlicezz bohuu
yakamoz

yakamoz

MesajKonu: Geri: lütfen okuyun!!!!!!!!   lütfen okuyun!!!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 11:19 pm

EHEHEH TABİKİDE TAKİP EDİCEM SİTEYİ HER AÇTIĞIMDA YEŞİL BUTONLARI GÖRÜNCE ÇOK SEFİNİORUM Very Happy helekii DİMA HAKKINDA

DİMA
DİMA
DİMA
DİMA
DİMA
DİMA
DİMA
DİMA
DİMA .......... Very Happy

lütfen okuyun!!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics