Dima Bilan Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dima Bilan Fan Club

Dima Bilan Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ARKADAŞLAR ÖZÜR DİLERİM RAHATSIZ ETTİM İÇİN

3 posters
YazarMesaj
dima_delisi

dima_delisi

İş/Hobiler : amacım dima bilanın tüm şarkılarını onun söylediği gibi söylemek dima bilan hakkında bilgi
Lakap : DIMACI

ARKADAŞLAR ÖZÜR DİLERİM RAHATSIZ ETTİM İÇİN Empty
MesajKonu: ARKADAŞLAR ÖZÜR DİLERİM RAHATSIZ ETTİM İÇİN   ARKADAŞLAR ÖZÜR DİLERİM RAHATSIZ ETTİM İÇİN Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 12:33 pm

ARKADAŞLAR BU SİTEDE ÇOK AZ KULLANICI VAR VE AZ ZİYARET EDİLİYOO BU SORUNA BİR ÇÖZÜM YARATMAK İSTEDİM VE BUNU ÖNERİYORUM BU SİTEDEKİ HERKEZ YAPABİLİR SADECE 2 SN SİNİ ALIR HERKEZ MSN NİCKİNİN ALTINA YADA NİCK İNE BU SİTEYİ YAZIP LÜTFEN GİRRİN ÇOK GÜZEL BİR SİTE VB ŞEYLER YAZSIN EMİNİM BİR SÜRRÜ KULLANICI OLACAKTIR ŞİMDİDEN OKUDUĞUNUZİÇİN VE GAYRETLERİNİNZ İÇİN TŞK
http://www.dimabilan.yetkin-forum.com
dimanınenbüyükhayranı

dimanınenbüyükhayranı

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR ÖZÜR DİLERİM RAHATSIZ ETTİM İÇİN   ARKADAŞLAR ÖZÜR DİLERİM RAHATSIZ ETTİM İÇİN Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 2:04 pm

ama mesela bnm arkadaşlarımdan kimse onu tanımıyo ve de tanımak istemiyo:((bn de düşündüm ama kesinlikle yapmazlar bunu:'((üzgünüm
http://www.voleybolaltyapiligi.azbuz
dima_delisi

dima_delisi

İş/Hobiler : amacım dima bilanın tüm şarkılarını onun söylediği gibi söylemek dima bilan hakkında bilgi

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR ÖZÜR DİLERİM RAHATSIZ ETTİM İÇİN   ARKADAŞLAR ÖZÜR DİLERİM RAHATSIZ ETTİM İÇİN Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 7:26 pm

lütfen denee
yakamoz

yakamoz

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR ÖZÜR DİLERİM RAHATSIZ ETTİM İÇİN   ARKADAŞLAR ÖZÜR DİLERİM RAHATSIZ ETTİM İÇİN Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 7:55 pm

bence hiç gerek yok yavaş yavaş çoğlaıoruz merak etmeyin gelecek olan kişiler daha dima bilanı tanımıolar buraya yararlı olabiliceklerini hiç zannetmiorum yavaş yavaş site tam istediğimiz gibi olcak in$...
dima_delisi

dima_delisi

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR ÖZÜR DİLERİM RAHATSIZ ETTİM İÇİN   ARKADAŞLAR ÖZÜR DİLERİM RAHATSIZ ETTİM İÇİN Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 7:59 pm

inaşallah cnm
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR ÖZÜR DİLERİM RAHATSIZ ETTİM İÇİN   ARKADAŞLAR ÖZÜR DİLERİM RAHATSIZ ETTİM İÇİN Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 5:45 pm

bu siteyi çoğaltabilirim bunu facebook a yazıcam orda dimanın türk fanları var ve Dima nın facebooktaki bütün adreslerine üyeyim bu sitenin çoğalmasını sağlayabilirim.Dima tabikide Türkiyeye gelmez sadece 22 fanı var lütfen bunu çoğaltalım ve dima farkımıza varsın ben zaten resmi sitesine hergün ingilizce olarak yazıyorum .Bu sitede başka ülkelerin fan clubları var hepsi Dima ya çok yakın çünkü ülkelerinde birçok insan Dima yı tanıyo ve hepsinin odalarında posterleri dima ve dimanın prodüktörü eurovisiondaki keman çalan ve dans eden ile bile resimleri var Sad ülkelerinde dima bilan yazılı tişörtleri bile var ama biz burda onun hakkında hiç birşey bulamıyoruz malesef Sad Dima yı çok sevdiğim için bu duruma üzülüorum:(SadSad
dima_delisi

dima_delisi

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR ÖZÜR DİLERİM RAHATSIZ ETTİM İÇİN   ARKADAŞLAR ÖZÜR DİLERİM RAHATSIZ ETTİM İÇİN Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 9:08 pm

hımm iyyi fikir aMA ŞU KONUDA YNAILIYOSUN BENDE YAKINDA DİMA BİLANIN RESMİNİN OLDUĞU TİŞÖTÜ YAZDIRMAYI GÖRÜŞÜNORUM ARKADAQINSADA I LOVE YOU DİMA YAZDIRCAM O KONUDA Bİ PROBLEMİM YOK Bİ KERE BENİM ODAMDA DA DİMANIN BİR SÜRÜ FOTOSU POSTERİ VAR 4 TN DE ALBÜMÜ VAR 2 TNSİNİ RUSYA DAN ALDIM DİĞER İKİSNİDE TÜRKİYEDE BULDUM BİRAZ ZOR OLDU AMA NESE

ARKADAŞLAR ÖZÜR DİLERİM RAHATSIZ ETTİM İÇİN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-